Pierwszy raz?

Cześć! Witam Cię na najbardziej optymistycznym, empatycznym i pełnym emocji blogu, jakim jest „Kinka”. Drugiego takiego połączenia nie znajdziesz!To pełne wzruszeń, uśmiechu i motywacji miejsce cały czas się rozwija i każdego dnia przybywa nowych osób, które chcą zmienić swoje życie, zacząć doceniać codzienność i drobne przyjemności, które są kwintesencją szczęścia! 

Wybrałam dla Ciebie kilka najlepszych, najważniejszych i ulubionych tekstów moich Czytelników. Zrób kawę, usiądź wygodnie i… mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej!

Na blogu znajdziesz teksty z kategorii życie, gdzie motywuję, inspiruję i opowiadam o relacjach międzyludzkich, które są dla mnie wyjątkowo ważne.
1. Jest jeden powód, przez który nie jesteś szczęśliwy
2. Odpuszczam. Nie chcę być perfekcyjna
3. Kiedy wiesz, że Twoje życie się już kończy…
4
. Rok temu o tej porze dostałam drugą lekcję życia

Nie uciekam od tematów trudnych, bo są częścią mojej historii. To dzięki nim dzisiaj jestem w tym miejscu, mam odwagę marzyć, siłę by działać i powody, by szczerze się uśmiechać do życia. I tę energię staram się przekazać innym.
1. Lekcja z życia.
2. Widoczna blizna to powód do wstydu?
3. Nie odkładaj życia na jutro. Żyj dziś

Piszę o związku, o tym, że będąc rodzicami nie wolno zapominać, że jest się wciąż małżeństwem i należy pielęgnować relacje. Tworzymy z mężem zgrany duet od 12 lat – tak, zgadza się, jesteśmy licealną miłością. Kłócimy się, kochamy i tak na zmianę – jak w każdym normalnym małżeństwie!
1. Jak wychować sobie męża?
2. Wiesz, że brak porządku w domu nasila ryzyko kłótni małżeńskich?
3. Kiedy kończy się miłość?
4. Ślub z mężem… a w gratisie teściowa

W zakładce „Jest rodzinnie” znajdziesz moją receptę na życie rodzinne i nasze dialogi, które są bardzo lubiane przez Czytelników – mamy specyficzne poczucie humoru. Czyli fajne!
1. Nauczyłam tego syna za młodu. Kiedyś jego żona mi za to podziękuję
2. Po czym poznać prawdziwą mamę?
3. Czy to już ostatni raz?
4. Hej, a czemu nie macie jeszcze dzieci?

Każdy ma swój sposób na odstresowanie się. U mnie zdecydowanie tym sposobem jest… gotowanie! I choć idąc tym tropem zakładka „Gotuję” sugeruje, że jestem bardzo nerwowym człowiekiem – tak nie jest 🙂 Gotuję, piekę, eksperymentuję w kuchni. I like it! PS. koniecznie wypróbuj mój przepis na tartę orzechowo-migdałową z cynamonem i dżemem malinowym! Albo mam lepszy pomysł – przywiozę ją, kiedy spotkamy się na kawie! Bo podróżować też lubię… zwłaszcza po to, żeby zakosztować nowych potraw. Czy ja już wspominałam, że uwielbiam jeść?

Pewnie zastanawia Cię skąd nazwa „Kinka”? Odpowiedź jest bardzo prosta! Tak zawsze mówił do mnie mój brat, kiedy byliśmy dziećmi. Nazwa „Kinka” wzbudza we mnie same pozytywne emocje i miłe wspomnienia, dlatego kiedy tylko postanowiłam założyć bloga, nie musiałam długo główkować nad nazwą. Powiem Ci coś jeszcze – wielu Czytelników tak właśnie się do mnie zwraca – Kinka lub Kinia. To prawie Karolina 🙂 I tak też możesz do mnie pisać!

Miło mi Cię poznać, rozgość się, a w razie pytań śmiało do mnie pisz:
kontakt@kinka.com.pl

karo_37

Pozdrawiam,
Karolina