Pierwszy raz?

Cześć! Witam Cię na najbardziej optymistycznym, empatycznym i pełnym emocji blogu, jakim jest „Kinka”. Drugiego takiego połączenia nie znajdziesz!To pełne wzruszeń, uśmiechu i motywacji miejsce cały czas się rozwija i każdego dnia przybywa nowych osób, które chcą zmienić swoje życie, zacząć doceniać codzienność i drobne przyjemności, które są kwintesencją szczęścia! 

Wybrałam dla Ciebie kilka najlepszych, najważniejszych i ulubionych tekstów moich Czytelników. Zrób kawę, usiądź wygodnie i… mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej!

Przygotowałam dla Ciebie 10 tekstów, które pomogą Ci lepiej poznać mnie i moją filozofię życia:

1. Nie odbieraj mi radości życia
2. Tajemnica udanego związku, czyli o zasadzie „4 S”
3. `Zycie nie ma z Tobą problemu, to Ty masz problem z życiem
4. Lekcja z życia.
5. Rok temu o tej porze dostałam drugą lekcję życia
6. Widoczna blizna to powód do wstydu?
7. Jak wychować sobie męża?
8. Ślub z mężem… a w gratisie teściowa
9. Rola życia
10. Jak osiągnąć sukces?

Każdy ma swój sposób na odstresowanie się. U mnie zdecydowanie tym sposobem jest… gotowanie! I choć idąc tym tropem zakładka „KUCHNIA” sugeruje, że jestem bardzo nerwowym człowiekiem – tak nie jest 🙂 Gotuję, piekę, eksperymentuję w kuchni. I like it! PS. koniecznie wypróbuj mój przepis na tartę orzechowo-migdałową z cynamonem i dżemem malinowym! Albo mam lepszy pomysł – przywiozę ją, kiedy spotkamy się na kawie! Bo podróżować też lubię… zwłaszcza po to, żeby zakosztować nowych potraw. Czy ja już wspominałam, że uwielbiam jeść?

Pewnie zastanawia Cię skąd nazwa „Kinka”? Odpowiedź jest bardzo prosta! Tak zawsze mówił do mnie mój brat, kiedy byliśmy dziećmi. Nazwa „Kinka” wzbudza we mnie same pozytywne emocje i miłe wspomnienia, dlatego kiedy tylko postanowiłam założyć bloga, nie musiałam długo główkować nad nazwą. Powiem Ci coś jeszcze – wielu Czytelników tak właśnie się do mnie zwraca – Kinka lub Kinia. To prawie Karolina 🙂 I tak też możesz do mnie pisać!

Pamiętaj, #życie_jest_proste i zawsze znajdziesz #radość_życia !

Miło mi Cię poznać, rozgość się, a w razie pytań śmiało do mnie pisz:
kontakt@kinka.com.pl

Pozdrawiam,
Karolina