KONTAKT/WSPÓŁPRACA

Karolina Wilk, czyli KINKA:

Z wykształcenia dziennikarka, z wyboru mama, żona, blogerka. Od zawsze wszystko co robiła, kręciło się wokół dziennikarstwa – było radio, dziennik, magazyny papierowe i online. Od dwóch lat prowadzi bloga lifestylowego kinka.com.pl , gdzie inspiruje do… życia. Opowiada historie i pokazuje, jak zacząć od nowa. Szerzy też wiedzę na temat profilatyki chorób tarczycy. Wywróciła swoje życie do góry nogami, wieczne „nie mam czasu” zamieniła na „robię o czym marzę” i tym samym pokazuje, że nie ma idealnego momentu na zmiany, każdy czas jest dobry – sama zrobiła życiową rewolucję w najtrudniejszym momencie i… nigdy nie była szczęśliwsza! Pasjonatka dobrych książek, uzależniona od czarnej kawy, ludzi z poczuciem humoru i długich rozmów. Jest wierna zasadzie, że wystarczy być odrobinę wyrozumiałym dla życia, a stanie się ono nie tylko znośne, ale i bardzo fajne. Nie wyobraża sobie życia bez… pisania.

Najszybciej skontaktujesz się ze mną pisząc na maila: kontakt@kinka.com.pl 

Tak, tak. Ten szeroki uśmiech to mój znak rozpoznawczy. I kubek czarnej kawy 🙂

Dlaczego warto ze mną współpracować?
„Kinka” to wyjątkowo ciepłe, optymistycznie nastawione do życia i energetyczne miejsce w sieci! To, co robię najlepiej, to przekazywanie emocji – to one są siłą bloga. Jestem naturalna w tym co robię, dlatego Czytelnicy chwalą blog za autentyczność. W każdy tekst wkładam mnóstwo serca i zawsze, nawet w lekkich publikacjach, staram się zawrzeć ważną lekcję. Zdecydowanie pomaga mi w tym fakt, że pracowałam jako dziennikarka i copywriterka. Moje publikacje mają realny wpływ na moich odbiorców, o czym często mnie informują – to momenty, w których człowiek utwierdza się w przekonaniu, że to co robi ma ogromny sens.

Moja praca, podejście do życia i energia zostały wyróżnione m.in.:

 • w „Pytaniu na śniadanie” – gdzie byłam gościem,
  20170819_083436
 • wzięłam udział w programie dotyczącym profilaktyki nowotworowej emitowanym w „Pytaniu na śniadanie”,
 • trochę optymizmu, życiowej lekcji i receptę na szczęście zostawiłam w rozmowie z portalem Obcasy Podlasia i Nową Gazetą Lokalną,
 • razem z marką ORSAY wydaliśmy e-magazyn o modzie MY FASHION CONNECTION, którego zostałam redaktor naczelną,
 • przeprowadzam transmisje LIVE dla marki ORSAY z różnych części Polski (trwają nawet 40 minut!),
 • o blogu jako formie terapii i życiowej rewolucji opowiedziałam w „Blogostrefa – jedyne takie czasopismo dla blogerów”:
  b1
 • blog „KINKA” został wyróżniony DWA RAZY w najważniejszym rankingu branżowym Najbardziej Wpływowych Blogerów 2017  I 2018 roku w kategorii Wschodzących Gwiazd Blogosfery:

  ranking

Blog i social media cały czas się rozwijają:

BLOG – 20 000 UU oraz blisko 40 000 odsłon miesięcznie

FACEBOOK – ponad 11 900 osób

INSTAGRAM – ponad 1890 osób

W 2018 roku bloga odwiedziło
ponad 200 000 UU, co przełożyło się
na ponad 400 000 odsłon!

O czym piszę?
Mój blog to lifestory z dużą dawką dobrego humoru, emocji, wzruszeń i siłą do działania. Inspiruję do lepszej jakości życia, pokazuję radość codzienności i piszę o relacjach międzyludzkich, które są dla mniej najważniejsze. To miejsce motywujące do zmian, do walki o marzenia, które same nigdy się nie spełnią, jeśli im nie pomożemy, bo do sukcesu nie ma drogi na skróty. Ucieram nosa malkontentom i pokazuję, że odrobina wyrozumiałości dla życia wystarczy, żeby było całkiem fajne! Bo nigdy nie będzie perfekcyjnie, ale zawsze może być idealnie.

Prowadzę też dwie grupy na Facebooku:

 • „Tarczyca – wiedza, wsparcie, normalne życie” – to miejsce dla osób zmagających się z chorobami tarczycy. Miejsce pełne empatii, wsparcia, rozwiania mitów, jakie krążą w sieci na temat choroby. Podkreślenia, że najważniejsza w procesie leczenia jest medycyna konwencjonalna, a natura powinna być wsparciem leczenia. Jestem też Ambasadorką w mediach społecznościowych akcji społecznej „Tarczyca – otocz ją opieką”.
 • „Szalone żony, kochające matki, szczęśliwe kobiety” – miejsce pełne pozytywnej energii, które skupia kobiety inteligentne, z poczuciem humoru, z dystansem do życia. Motywujemy się do lepszego, inspirujemy do rozpoczęcia na nowo, wspieramy. Siła jest kobietą!

Kto czyta „Kinkę”?
W jednym z wywiadów wspomniałam, że Czytelnicy są największym sukcesem „Kinki”. W ciągu roku udało mi się zebrać wokół bloga grupę wyjątkowych ludzi, których przybywa każdego dnia! Głównie są to kobiety w przedziale wiekowym 24 – 35, ale i nie brakuje osób młodszych oraz dużo starszych, które doceniają sposób przekazywanych treści. Moi Czytelnicy są bardzo zaangażowaną społecznością ludzi inteligentnych, empatycznych, z poczuciem humoru i optymistycznie nastawionych do życia – nie tylko uczestniczą w dyskusjach, ale i dzielą się swoimi historiami w wiadomościach prywatnych, na które zawsze odpowiadam, tak jak i na komentarze. Śmiało mogę napisać, że razem tworzymy klub ludzi cieszących się życiem bez względu na okoliczności!

statystyki FB

Jeśli chcesz nawiązać ze mną współpracę, napisz do mnie:

 kontakt@kinka.com.pl 

Zwykle odpowiadam na maile w ciągu 24 godzin.
Jeśli nie odpiszę do tego czasu – proszę, prześlij wiadomość raz jeszcze!

 

Jeśli jeszcze mnie nie znasz, zapraszam do zakładki „Poznaj mnie” lub do „Pierwszy raz?” – opowiem Ci tam o sobie, o najpopularniejszych tekstach, zdradzę tajemnicę, skąd nazwa bloga i zaproszę na kawę. I ciasto. Bo piekę tak dobrze jak piszę!

Miło Mi Cię poznać!
Do usłyszenia!

Karolina