KONTAKT/WSPÓŁPRACA

Cześć! Jestem Karolina – dziennikarka, która wywróciła swoje życie do góry nogami i pisanie w redakcji przeniosła do pisania zza domowego biurka. Wieczne „nie mam czasu” zamieniła na „robię o czym marzę” i tym samym pokazuje, że nie ma idealnego momentu na zmiany, każdy czas jest dobry – sama zrobiła życiową rewolucję w najtrudniejszym momencie i… nigdy nie była szczęśliwsza!

Karolina, czyli ja, bloga „KINKA” traktuję jak drugie dziecko i dopieszczam w każdym szczególe.
Najszybciej skontaktujesz się ze mną pisząc na maila: kontakt@kinka.com.pl 

cropped-Karo_1-1.jpg

Tak, tak. Ten szeroki uśmiech to mój znak rozpoznawczy. I kubek czarnej kawy 🙂

Dlaczego warto ze mną współpracować?
„Kinka” to wyjątkowo ciepłe, optymistycznie nastawione do życia i energetyczne miejsce w sieci! To, co robię najlepiej, to przekazywanie emocji – to one są siłą bloga. Jestem naturalna w tym co robię, dlatego Czytelnicy chwalą blog za autentyczność. W każdy tekst wkładam mnóstwo serca i zawsze, nawet w lekkich publikacjach, staram się zawrzeć ważną lekcję. Zdecydowanie pomaga mi w tym fakt, że pracowałam jako dziennikarka i copywriterka. Moje publikacje mają realny wpływ na moich odbiorców, o czym często mnie informują – to momenty, w których człowiek utwierdza się w przekonaniu, że to co robi ma ogromny sens.

Moja praca, podejście do życia i energia zostały wyróżnione m.in.:

Blog i social media cały czas się rozwijają:

BLOG – 19 000 UU oraz 33 000 odsłon miesięcznie

FACEBOOK – ponad 7400 osób

INSTAGRAM – ponad 900 osób

O czym piszę?
Mój blog to lifestory z dużą dawką dobrego humoru, emocji, wzruszeń i siłą do działania. Inspiruję do lepszej jakości życia, pokazuję radość codzienności i piszę o relacjach międzyludzkich, które są dla mniej najważniejsze. To miejsce motywujące do zmian, do walki o marzenia, które same nigdy się nie spełnią, jeśli im nie pomożemy, bo do sukcesu nie ma drogi na skróty. Ucieram nosa malkontentom i pokazuję, że odrobina wyrozumiałości dla życia wystarczy, żeby było całkiem fajne! Bo nigdy nie będzie perfekcyjnie, ale zawsze może być idealnie.

Kto czyta „Kinkę”?
W jednym z wywiadów wspomniałam, że Czytelnicy są największym sukcesem „Kinki”. W ciągu roku udało mi się zebrać wokół bloga grupę wyjątkowych ludzi, których przybywa każdego dnia! Głównie są to kobiety w przedziale wiekowym 24 – 35, ale i nie brakuje osób młodszych oraz dużo starszych, które doceniają sposób przekazywanych treści. Moi Czytelnicy są bardzo zaangażowaną społecznością ludzi inteligentnych, empatycznych, z poczuciem humoru i optymistycznie nastawionych do życia – nie tylko uczestniczą w dyskusjach, ale i dzielą się swoimi historiami w wiadomościach prywatnych, na które zawsze odpowiadam, tak jak i na komentarze. Śmiało mogę napisać, że razem tworzymy klub ludzi cieszących się życiem bez względu na okoliczności!

statystyki FB

Jeśli chcesz nawiązać ze mną współpracę, napisz do mnie:

 kontakt@kinka.com.pl 

Zwykle odpowiadam na maile w ciągu 24 godzin.
Jeśli nie odpiszę do tego czasu – proszę, prześlij wiadomość raz jeszcze!

Formy reklamy:

 • wpisy sponsorowane na blogu.
 • posty sponsorowane w mediach społecznościowych,
 • konkursy,
 • recenzje,
 • testy,
 • lokowania produktu,
 • wyjazdy i eventy,
 • niestandardowe działania,
 • masz inny pomysł? Pisz śmiało!

Współpraca:

 • Rekomenduję produkty i miejsca, co do których jestem przekonana i z czystym sumieniem mogę polecić je moim Czytelnikom,
 • Wszystkie teksty sponsorowane są oznaczone.

Jeśli jeszcze mnie nie znasz, zapraszam do zakładki „Poznaj mnie” lub do „Pierwszy raz?” – opowiem Ci tam o sobie, o najpopularniejszych tekstach, zdradzę tajemnicę, skąd nazwa bloga i zaproszę na kawę. I ciasto. Bo piekę tak dobrze jak piszę!

Miło Mi Cię poznać!
Do usłyszenia!

Karolina