POZNAJ MNIE

Cześć, jestem Karolina. Z wykształcenia dziennikarka, z wyboru blogerka. Mama pięciolatka Kacperka i żona fantastycznego męża Radka. Jestem wierna zasadzie, że wystarczy być zaledwie odrobinę wyrozumiałym dla życia, a stanie się ono nie tylko znośne, ale i całkiem fajne! Dlatego cieszę się życiem, bez względu na okoliczności! Tak, życie jest trudne… ale ja zdecydowałam, że moje będzie fajne!

Lubię czarną kawę, filmy romantyczne i dobrą książkę. Uwielbiam gotować, piec i motywować ludzi do walki o lepsze życie. Mój blog to lifestory z dużą dawką dobrego humoru, emocji, wzruszeń i siłą do działania. Uśmiecham się do życia i mam najwspanialszych Czytelników pod słońcem, którzy motywują mnie do działania, a ja ich do walki. To układ idealny, jak dobre małżeństwo.

Karo_1

Kinka to blog inspirujący do zmian. Na własnym przykładzie i innych pokazuję, że życie jest piękne, choć często niesprawiedliwe i trudne. A do sukcesu nie ma drogi na skróty.

ŻYCIE – opisuję relacje międzyludzkie, które są dla mnie bardzo ważne. Znajdziesz tu solidną dawkę motywacji i dużo dobrego humoru. Samo życie. Wyznaję zasadę, że marzenia się nie spełniają. Marzenia trzeba spełniać. Dlatego znajdziesz tutaj wywiady z osobami, które postanowiły zawalczyć o siebie, o swoje marzenia i wygrały. Czy jest lepszy sposób na zainspirowanie innych niż pokazanie, że komuś się udało?

O NIEJ I O NIM – jesteśmy przykładem typowej licealnej miłości, która trwa już 12 lat. Kochamy się, kłócimy i żyć bez siebie nie możemy – jak każde normalne małżeństwo 🙂 Piszę o relacjach damsko-męskich i o tym, że będąc rodzicem nie wolno zapominać, że jest się wciąż małżeństwem.

JEST RODZINNIE – rodzina jest najważniejsza. Dzielę się na blogu naszym pomysłem na rodzicielstwo, którego wciąż się z mężem uczymy. Przytaczamy dużo zabawnych i życiowych dialogów i perypetii rodzinnych.

GOTUJĘ – uwielbiam gotować, piec i rozpieszczać kulinarnie moją rodzinę. Urządzam przyjęcia dla rodziny i znajomych, a na wakacjach głównie… kosztuję lokalnych przysmaków i poznaję nowe smaki.

DBAM O SIEBIE – staram się żyć zdrowo, zwracać uwagę na to, co jem i wprowadzać do codziennego życia aktywność sportową, co zdecydowanie ułatwia mi fakt, że mój mąż jest wychowankiem AWF 🙂 Skończyłam też kurs kosmetyczny, dlatego chętnie sięgam po nowości kosmetyczne, testuję i dbam o siebie.

ŻYJĘ ZDROWO – w zeszłym roku wykryto u mnie przypadkiem raka tarczycy. Dzięki profilaktyce, szybkiej reakcji i podjęciu leczenia, dziś jestem zdrowa i mogę optymistycznie patrzeć w przyszłość. Dlatego opisuję chorobę, zwracam uwagę na zdrowy styl życia, zachęcam do badań i daję ogromne wsparcie osobom, które są na początku tej drogi.

PODRÓŻUJĘ – lubimy jeździć w nowe miejsca, a elementem obowiązkowym każdej podróży, jest jedzenie. Tak, chyba podróżuję dlatego, żeby odkrywać nowe smaki!

Miło mi Cię poznać!