POZNAJ MNIE

Cześć, jestem Karolina. Z wykształcenia dziennikarka, z wyboru blogerka. Mama sześciolatka Kacperka i żona fantastycznego męża Radka. Razem tworzymy #wilkiteam ! Jestem wierna zasadzie, że wystarczy być zaledwie odrobinę wyrozumiałym dla życia, a stanie się ono nie tylko znośne, ale i całkiem fajne! Dlatego cieszę się życiem, bez względu na okoliczności! Tak, życie jest trudne… ale ja zdecydowałam, że moje będzie fajne! Na blogu, jak i w życiu, przekonuję, że #szczęściejestproste i zawsze znajdziesz #radość_życia

Lubię czarną kawę, filmy romantyczne i dobrą książkę. Uwielbiam gotować, piec i motywować ludzi do walki o lepsze życie. Mój blog to lifestory z dużą dawką dobrego humoru, emocji, wzruszeń i siłą do działania. Uśmiecham się do życia i mam najwspanialszych Czytelników pod słońcem, którzy motywują mnie do działania, a ja ich do walki. To układ idealny, jak dobre małżeństwo.

Kinka to blog inspirujący do zmian. Na własnym przykładzie i innych pokazuję, że życie jest piękne, choć często niesprawiedliwe i trudne. A do sukcesu nie ma drogi na skróty.

LIFESTYLE – opisuję relacje międzyludzkie, które są dla mnie bardzo ważne. Znajdziesz tu solidną dawkę motywacji i dużo dobrego humoru. Samo życie. Wyznaję zasadę, że marzenia się nie spełniają. Marzenia trzeba spełniać. Dlatego znajdziesz tutaj moje kroki do marzeń, a także wywiady z osobami, które postanowiły zawalczyć o siebie, o swoje marzenia i wygrały. Czy jest lepszy sposób na zainspirowanie innych niż pokazanie, że komuś się udało?

RELACJE I LUDZIE – od zawsze interesowała mnie psychologia. Dlatego chętnie pogłębiam wiedzę w tym temacie i dzielę się tym, co wiem, z moimi Czytelnikami.

NASZ DOM – Nasz dom, czyli mama, tata i sześcioletni synek. Jesteśmy przykładem typowej licealnej miłości, która trwa już 12 lat. Kochamy się, kłócimy i żyć bez siebie nie możemy – jak każde normalne małżeństwo 🙂 Piszę o relacjach damsko-męskich i o tym, że będąc rodzicem nie wolno zapominać, że jest się wciąż małżeństwem. Pokazuję jak mieszkamy, zdradzam naszą receptę na życie rodzinne i pokazuję, że życie rodzinne można łączyć z zawodowym. Przytaczamy dużo zabawnych i życiowych dialogów i perypetii rodzinnych.

KUCHNIA – uwielbiam gotować, piec i rozpieszczać kulinarnie moją rodzinę. Urządzam przyjęcia dla rodziny i znajomych, a na wakacjach głównie… kosztuję lokalnych przysmaków i poznaję nowe smaki. Przygotowuję gotowe menu, zdradzam recepty na szybkie i zdrowe gotowanie. Opowiadam, jak zaczęłam zdrowo jeść i dlaczego to wcale nie jest ani trudne, ani drogie.

MODA I URODA – Lubię dobrze wyglądać, uczestniczyć w sesjach zdjęciowych i choć nie znam się na najnowszych trendach mody, lubię się modą bawić – i to, że moda jest dla każdego, pokazuję moim Czytelniczkom. Staram się żyć zdrowo, zwracać uwagę na to, co jem i wprowadzać do codziennego życia aktywność sportową, co zdecydowanie ułatwia mi fakt, że mój mąż jest wychowankiem AWF 🙂 Skończyłam też kurs kosmetyczny, dlatego chętnie sięgam po nowości kosmetyczne, testuję i dbam o siebie.

ZDROWIE – w 2016 roku wykryto u mnie przypadkiem raka tarczycy. Dzięki profilaktyce, szybkiej reakcji i podjęciu leczenia, dziś jestem zdrowa i mogę optymistycznie patrzeć w przyszłość. Dlatego opisuję chorobę, zwracam uwagę na zdrowy styl życia, zachęcam do badań i daję ogromne wsparcie osobom, które są na początku tej drogi.

CZAS NA EVENT! – w pracy zza domowego biurka najbardziej brakuje mi… wychodzenia z domu do pracy, codziennych długich rozmów z innymi ludźmi. Dlatego też bardzo chętnie uczestniczę w różnego rodzaju eventach.

Miło mi Cię poznać!