„Rak tarczycy. I co dalej?” Pobierz DARMOWY, obszerny ebook!

Jestem Karolina, uwielbiam czarną kawę, romantyczne historie, od czekolady wolę wanilię i każdego dnia uczę się brać z życia garściami, ile mi da. Przestałam oczekiwać od życia czegokolwiek, za to nauczyłam się spodziewać wszystkiego! Mam 32 lata, męża, 7. letniego synka i jestem w kolejnej ciąży. Ciąży po raku tarczycy.

W 2016 roku zmierzyłam się z rakiem tarczycy, co było ogromnym wyzwaniem, sprawdzianem dla mnie i całej mojej rodziny. Bo kiedy ktoś w domu choruje, to choruje cały dom. Nic nie jest już takie, jakie było wcześniej. Życie toczy się dalej, ale badania, leczenie i stan chorego jest priorytetem. Jednak da się przez to przejść i o tym chciałabym Ci opowiedzieć. Nie jestem lekarzem, nie mam kompetencji do wypowiadania się na tematy medyczne. To wszystko zapewni Ci lekarz i opieka w szpitalu. Ja dam Ci coś zupełnie innego – pokażę Ci krok po kroku, jak to wszystko wygląda, podzielę się swoim doświadczeniem, oraz innych chorych. Dam Ci wsparcie, nadzieję, oswoję Cię z tematem i pokażę, że możesz dużo zrobić, żeby leczenie przebiegało bardziej komfortowo.

Do napisania tego ebooka zabierałam się ponad rok. Jednak nie byłam na to gotowa. Potrzebowałam czasu, oddechu, musiałam poukładać wszystko w swoim życiu, żeby o pewnych sprawach zacząć mówić. Tak, musiałam nabrać dystansu. Całość napisana jest tak, jak lubię najbardziej – to zbiór historii, dzięki którym przestaniesz się bać, będziesz wiedziała, co Cię czeka, czasem się uśmiechniesz, czasem popłaczesz, ale najważniejsze, że uwierzysz, że dasz radę przez to przejść, z tego wyjść i żyć. Po prostu żyć.

To co, mogę wziąć Cię za rękę?

Bloga prowadzę od 3 lat, jednak na początku o raku nic nie pisałam. Blog był moją odskocznią od tego, co się dzieje w moim życiu. Jednak w pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że choroba jest też częścią mojego życia i ciężko zachować autentyczność oraz prawdziwość bloga, kiedy pomija się element, dzięki któremu dzisiaj jestem taka, jaka jestem. Bałam się pisać o raku. Kiedy powstał pierwszy tekst, zrozumiałam, jak bardzo on był potrzebny. I mi i Tobie.

Dziś oddaję w Twoje ręce pracę moich ostatnich tygodni. Pracę, która jest zakończeniem pewnego etapu w moim życiu, rozpoczęciem nowego rozdziału, ale przede wszystkim – ogromnym długiem wdzięczności wobec losu. Ebook o raku tarczycy od strony pacjenta – opowiem Ci o tym, o czym nie mówią lekarze, na co zwyczajnie nie mają czasu. Sama dałabym wiele, żeby trzy lata temu taka książka wpadła w moje ręce i dodała otuchy – niestety, wtedy nie znałam nikogo, kto zmagał się z tym, co ja. Podpowiem Ci, co możesz zrobić, żeby wspomóc leczenie, potrzymam za rękę, uspokoję, pokażę, że tu jest czas na płacz, na radość, na emocje. To wszystko, co mogę Ci dać, aby łatwiej było Ci przejść tę trudną, nieraz długą drogę. W ebooku znajdziesz mnóstwo informacji, które przydadzą się nie tylko chorym, ale i ich rodzinom – poczytasz o tak trudnym wsparciu w chorobie, o bliskości i znaczeniu relacji międzyludzkich w trakcie leczenia.

Dlaczego wydaję go właśnie teraz? Data nie jest przypadkowa, bo wrzesień jest miesiącem świadomości na temat raka tarczycy. Nich ta książka będzie dla Ciebie wsparciem i siłą <3

Trzymam Cię mocno za rękę. Zacznijmy tę podróż razem.

„Rak tarczycy. I co dalej?”
Pobierz darmowy ebook

 

Dziękuję tutaj z całych sił wszystkim, którzy pomogli mi przy projekcie. Ogromne uściski dla mojej Wioli, czyli poprawnej optymistki, która zajęła się składem i oprawą graficzną <3 Bez Ciebie nie dałabym rady!