Darmowy ebook kanapkowy! Ponad 20 fantastycznych przepisów!

Już jest! Darmowy, fantastyczne ebook kanapkowy – coś nad czym długo pracowałam, leci już do Ciebie! Tak, za darmo – z okazji czwartych urodzin bloga, ode mnie, dla Ciebie! Niesamowicie cieszą mnie pierwsze recenzje, zdjęcia kanapek i past z przepiśnika, ale i słowa, że jest taki piękny wizualnie i jak to możliwe, że takie cudo jest za darmo! Najpiękniejsze recenzje ever – dziękuję! Nie przedłużając – żeby pobrać ebooka zapisz się na newsletter i zaraz będzie u Ciebie w skrzynce!

Będzie mi bardzo miło, jak podzielisz się informacją o nim ze znajomymi i też skorzystają z tych darmowych przepisów 🙂 Jeśli dodasz zdjęcie na instagram, nie zapomnij mnie oznaczyć – wtedy dodam je do swojej relacji i będę jeszcze bardziej pękała z dumy i fruwała dwa metry nad ziemią! Nie ma nic lepszego dla autora, jak Wasz odbiór – dziękuję Wam!

Koniec gadu, gadu – zapisz się na newsletter i zaraz ebook będzie w Twojej skrzynce 🙂


.

Wysyłam tylko dobre wiadomości 🙂

Zapisz się na newsletter i bądźmy w kontakcie! Raz w tygodniu będziesz ode mnie otrzymywała listy pełne humoru, nowości i dobrych wiadomości. Zostań ze mną!

Twój email
Wyrażam zgodę na otrzy­my­wa­nie na podany email wiadomości od Karoliny Wilk, administratora strony kinka.com.pl.

Twoje dane
Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera. Rozumiem, że podane informacje będą przetwarzane przez platformę MailerLite zgodnie z ich polityką prywatności: Privacy Policy and Terms of Service.