Pyszne kakao z piankami! Prezent DIY

Pyszne kakao z piankami! Prezent DIY

Zapach spokoju, zapach, relaksu, zapach świąt

Drobne prezenty darowane bliskim osobom zawsze sprawiają dużo radości. Może szukacie niezobowiązujących drobnostek, którymi chcecie obdarować znajomych? Mam dla Was kilka propozycji rzeczy, które wykonacie samodzielnie – dzisiaj kakao z piankami do przygotowania w kilka minut.

Kakao kojarzy mi się z dzieciństwem… ale nie moim. Nie lubię mleka, bo mi nie smakuje, a dodatkowo boli mnie po nim brzuch. Za to mój brat wypijał dziennie kubek kakao, mój mąż lubi kakao, no i mój synek także. Szczególnie wieczorem, przed spaniem.

I tak pomyślałam, że kakao w prezencie to tak, jakbyśmy podarowali komuś chwilę relaksu. Może to spostrzeżenie na wyrost, ale myślę, że nie. Ładnie zapakowane kakao, pyszne pianki unoszące się na mleku i już robi się ciepło! Wyobraźcie to sobie – wracacie zmęczeni po pracy, otwieracie spersonalizowany słoiczek z kakao, siadacie przy stole, bierzecie gazetkę do ręki i popijacie napój z dzieciństwa. Kurcze, chyba sama zrobię sobie kakao na mleku bez laktozy!

Ale dość mojego gadania. Oto szybki przepis:

Do małego słoiczka (ja użyłam takich po deserach dla dzieci BoboVita) wsypujemy 3 łyżeczki kakao Nesquik i wkładamy kilka pianek marschmallow. Doklejamy instrukcję – Zalej gorącą wodą lub mlekiem. I gotowe! Jeszcze tylko ładne ozdobienie i wszystko. Prezencik gotowy! Koniecznie dodajcie do niego domowe ciasteczka. Wtedy zestaw jest I D E A L N Y !

img_8240

img_8236

img_8235

img_8234

img_8233

img_8245

img_8246