O MNIE

Cześć, jestem Karolina. Z wykształcenia dziennikarka, z wyboru blogerka. Mama pięciolatka Kacperka i żona fantastycznego męża.

Lubię czarną kawę, komedie romantyczne i dobrą książkę. Uwielbiam gotować, piec i motywować ludzi do walki o lepsze życie. Mój blog to life story z dużą dawką dobrego humoru, emocji, wzruszeń i siłą do działania. Uśmiecham się do życia i mam najwspanialszych Czytelników pod słońcem, którzy motywują mnie do działania, a ja ich do walki. To układ idealny, jak dobre małżeństwo.

Karo_1

Kinka to blog inspirujący do zmian. Na własnym przykładzie i innych pokazuję, że życie jest piękne, choć często niesprawiedliwe i trudne. A do sukcesu nie ma drogi na skróty.

ŻYCIE – opisuję relacje międzyludzkie, które są dla mnie bardzo ważne. Znajdziesz tu solidną dawkę motywacji i dużo dobrego humoru. Samo życie.

ZWIĄZEKI – jesteśmy przykładem typowej licealnej miłości, która trwa już 12 lat. Kochamy się, kłócimy i żyć bez siebie nie możemy – jak każde normalne małżeństwo 🙂 Piszę o relacjach damsko-męskich i o tym, że będąc rodzicem nie wolno zapominać, że jest się wciąż małżeństwem.

RODZINNIE – rodzina jest najważniejsza. Dzielę się na blogu naszym pomysłem na rodzicielstwo, którego wciąż się z mężem uczymy. Przytaczamy dużo zabawnych i życiowych dialogów i perypetii rodzinnych.

GOTUJĘ – uwielbiam gotować, piec i rozpieszczać kulinarnie moją rodzinę. Urządzam przyjęcia dla rodziny i znajomych, a na wakacjach głównie… kosztuję lokalnych przysmaków i poznaję nowe smaki.

DBAM O SIEBIE – staram się żyć zdrowo, zwracać uwagę na to, co jem i wprowadzać do codziennego życia aktywność sportową, co zdecydowanie ułatwia mi fakt, że mój mąż jest wychowankiem AWF 🙂 Skończyłam też kurs kosmetyczny, dlatego chętnie sięgam po nowości kosmetyczne, testuję i dbam o siebie.

POKONAŁAM RAKA TARCZYCY – w zeszłym roku wykryto u mnie przypadkiem raka tarczycy. Dzięki profilaktyce, szybkiej reakcji i podjęciu leczenia, dziś jestem zdrowa i mogę optymistycznie patrzeć w przyszłość. Dlatego opisuję chorobę, zachęcam do badań i daję ogromne wsparcie osobom, które są na początku tej drogi.

ZAINSPIRUJ SIĘ – wyznaję zasadę, że marzenia się nie spełniają. Marzenia trzeba spełniać. Dlatego znajdziesz tutaj wywiady z osobami, które postanowiły zawalczyć o siebie, o swoje marzenia i wygrały. Czy jest lepszy sposób na zainspirowanie innych niż pokazanie, że komuś się udało?

Miło mi Cię poznać!